Állásajánlatok

Olvasóink értékelése: 5 / 5

Csillag aktívCsillag aktívCsillag aktívCsillag aktívCsillag aktív

Szülőkategória: ROOT
Kategória: Kategorie-HU
Készült: 2013. február 26. kedd, 15:35
Módosítás: 2022. január 07. péntek, 12:01
Megjelent: 2013. február 26. kedd, 15:35
Találatok: 30092

  Felvételre keresünk:

Minőségirányító

Folyamatosan bövülő csapatunkba munkatársat keresünk

munkakörbe.
A Hungary Aliment Kft. 1998 óta foglalkozik Magyarországon friss és fagyasztott baromfi- és nyúlhús kereskedelmével. Legfontosabb piacaink Svájc és az Európai Unió. Kiemelt jelentőséget tulajdonítunk a minőségügynek és az élelmiszerbiztonságnak. Céljaink között szerepel piaci jelenlétünk bővítése, a fenntarthatóság biztosítása, illetve a termékek kezelésére vonatkozó követelmények betartása.

Feladatok:
A cégen belüli HACCP terv folyamatos aktualizálása, feldolgozása, érvényesítése, megvalósítása, és ellenőrzése

Minőségügyi tervezés, ellenőrzés, elemzés, és fejlesztés
Tisztasági ellenőrzések lefolytatása
Szállítmányok ellenőrzése és felügyelete Magyarországon belül (Hungary Aliment-hez való beszállítás, svájci kiszállítás)
Szakmai együttműködés az üzemben
A termékkatalógus gondozása és ellenőrzése (termékspecifikációk)
Szállítói értékelés gondozása és ellenőrzése
Együttműködés auditok során

A munkakör betöltésének feltételei:

Német nyelvtudás
Legalább középfokú élelmiszeripari végzettség
Élelmiszeriparban és/vagy minőségirányításban szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű MS Office programok használata
Tanulás/továbbképzés iránti nyitottság
Megbízható, precíz, terhelhető személyiség
Munkájáért, annak színvonaláért felelősséget vállal

Amit kínálunk:
Határozatlan munkaidőre szóló munkaszerződés
Teljesmunkaidős foglalkoztatás
Versenyképes jövedelem
Továbbképzési lehetőségek

A munkavégzés helye:
Bács-Kiskun Megye, Felsőlajos

Érdekli cégünk?

Érdekli cégünk? Ön is mindenképpen érdekel minket!

Felkeltette a cégünk az érdeklődését? Ön mindenféleképp érdekel bennünket!

Ha éppen nincs is aktuális állásajánlatunk, akkor is arra buzdítjuk, hogy ennek ellenére jelentkezzen nálunk!

Jól képzett szakmunkásokra mindig szüksége van cégünknek!

Interessieren Sie sich für unser Unternehmen?

Interessieren Sie sich für unser Unternehmen? Wir interessieren uns auf jeden Fall für Sie.

Sollten aktuell keine vakanten Stellen verfügbar sein, möchten wir Sie dennoch ermutigen, sich bei uns auch spontan zu bewerben. Gut ausgebildete Fachkräfte sind für uns und unser Unternehmen selbstverständlich immer eine Bereicherung!

Hirdető felhívja az álláshirdetésre jelentkezők figyelmét arra, hogy a kiválasztási folyamat során az álláshirdetésre jelentkezők adatainak kezelésére kerül sor. A hirdető, mint adatkezelő tájékoztatja az álláshirdetésre jelentkezőket, hogy adatkezelési tájékoztatója elérhető a Hungary Aliment Kft. honlapján (www.aliment.hu/impressum-magyar). Az álláshirdetésre jelentkező pályázatának/önéletrajzának megküldésével a megadott adatai kezeléséhez kifejezetten hozzájárul.